Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Сонячні електростанції

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Устаткування для сонячних електростанцій відіграє ключову роль у перетворенні сонячної енергії на електричну та забезпеченні стійкого й екологічно чистого джерела енергії. Ось деякі основні компоненти цього обладнання:
* Сонячні фотоелементи (сонячні панелі);
* Інвертори;
* Монтажні системи:
* Системи зберігання енергії (акумулятори);
* Системи моніторингу та управління;
* Електричні з’єднання та кабелі;
* Трансформатори.
Саме інвертор, акумулятори та системи моніторингу є серцем будь-якої сонячної електростанції. Від якості, надійності та тривалості терміну експлуатації цього обладнання залежить ефективність станції в цілому.

Устаткування для сонячних електростанцій продовжує розвиватися, з поліпшенням технологій і появою нових інновацій. Це сприяє збільшенню ефективності та стійкості сонячних електростанцій, роблячи їх більш привабливими для використання як чистого джерела енергії. І однією з компаній-лідерів в галузі є бренд Stromherz, який був заснований у 1993 році в австрійському місті Вельс командою професійних інженерів, які спеціалізуються на дослідженнях у розробках систем енергозбереження та технології Літій-залізо-фосфатних LiFePO4 акумуляторів

Торговельна марка Stromherz спеціалізується на виробництві гібридних та мережевих електричних станцій для побутових і комерційних потреб. І є однією із небагатьох компаній, які інвестують у фундаментальні дослідження обладнання для сонячної енергетики.

Вгору