Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Пристрої плавного пуску (Софтстартери)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Робота електричного двигуна пов'язана з регулярними запусками та зупинками. Щоб продовжити термін його служби, потрібно забезпечити максимально плавний старт та зупинку. Для цього встановлюють пристрій плавного пуску, скорочено — ППП. Додатково цей прилад знижує величину пускових струмів і кореляцію моменту, що крутить, з навантаженням струму. Наприклад, в момент старту роботи двигуна обертальний момент зростає до 150-200% від номінальної сили струму, збільшення стає 6-8-кратним. Таке сильне навантаження у разі падіння напруги в мережі може призвести до пошкоджень елементів двигуна. Силова установка в результаті цього, швидше за все, перестане запускатися. ППП знижує швидке збільшення сили струму і цим захищає двигун. Пристрій плавного пуску електродвигуна не дає напруги та сили струму перевищити допустимі значення. Старт та зупинка силового агрегату з ним стають м'якшими та повільнішими, ризики для його механічних частин знижуються, а термін служби без поломок значно збільшується.

В інтернет-магазині Електрика-Шоп можна купити пристрої плавного пуску, розраховані на роботу з номінальною напругою від 110 до 600 Вольт. У каталозі представлені софтстартери від виробників Schneider Electric та Abb за вигідною ціною. 

Особливості пристрою плавного пуску двигуна

Софтстартери розроблені для асинхронних силових установок, які мають досить вагомий недолік: крутний момент ротора дорівнює квадрату напруги статора. Така особливість призводить до ривків ротора при кожному включенні та вимкненні електродвигуна. ППП нейтралізує ці ривки.

Сучасні ППП за принципом роботи діляться на амплітудні та частотні. Ціна пристрою плавного пуску частотного типу вища, оскільки в них є можливість змінювати швидкість обертання ротора на двигуні, що вже працює.

На вибір пристрою плавного пуску впливає ступінь навантаження на електродвигун: його об'єм та частота. ППП бувають таких видів:

  • Механічні. До них відносяться магнітні блокатори, гальмівні колодки, противаги. Запобігають різкому набору обертів тільки за рахунок механічної дії.
  • Електронні. З ними напруга та сила струму від початкового значення зростають поступово та з помірною швидкістю до граничної величини. Електродвигун буквально розганяється до номінальних оборотів.
  • Комбіновані. Об'єднують у собі і регулюючі технології, і стримуючі. 

Представлені в нашому каталозі пристрої ПП обмежують струм в обмотці за схемою «зірка», яка включає три котушки. Ці моделі розраховані на одно- та трифазні двигуни. Таке обладнання підходить як для промислових установок, так і для побутової техніки, наприклад вентиляторів, насосів в котельному обладнанні, пральних машин тощо. В асортименті моделі, розраховані на струмові навантаження від 3 до 320 Ампер та для двигунів потужністю від 0,37 до 160 кВт.

Замовити пристрої плавного пуску в Україні з гарантією

Компанія LED - Electro реалізує оригінальні ППП від французького та шведсько-швейцарського брендів. Ми отримуємо продукцію безпосередньо від виробників, тому в нашому магазині ціна софтстартерів не містить зайвих надбавок. Всі товари сертифіковані за системою ISO та ліцензовані за українськими стандартами. Кожен пристрій має гарантію виробника. Наші менеджери завжди готові безкоштовно проконсультувати вас щодо обладнання та особливостей замовлення. Можлива прискорена доставка по Києву. Також надсилаємо замовлення по всій Україні.

Вгору