Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

АВР

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

АВР — пристрій, який є важливим компонентом релейного захисту та автоматичних систем. Виконує функцію безперебійного живлення електроспоживачів за допомогою автопереводів з основного джерела живлення на резервне у разі наявності проблем на першому. Особливо актуальним такий пристрій є для споживачів, діяльність яких вимагає постійного електропостачання в зв'язку з ризиками значних фінансових втрат або шкоди для здоров'я, наприклад, в операційних. При використанні якісних блоків процес перемикання з основного на резервне джерело живлення відбувається миттєво, непомітно для споживачів. 

Класифікація автоматичних вводів резерву 

АВР — це одне з важливих електрощитових водно-комунікаційних розподільних пристроїв. Основне призначення пристрою полягає в максимально швидкому підключенні навантаження на резервний ввід в момент появи проблем з основним джерелом живлення. Кваліфікуються блоки за кількома основними критеріями, які пов'язані з основними робочими характеристиками. 

За кількістю резервних секцій: 

  • Дволінійні. 
  • Трилінійні. 
  • 4 і більше резервних підключення. 

Переважно використовуються блоки на два резервних введення. Велика кількість незалежних ліній застосовується тільки в разі необхідності забезпечення максимальної безпеки і надійності електроживлення. 

За типом мереж, на яких встановлюються, автоматичні електронні перемикачі фаз діляться на: 

  • Трифазні. 
  • Однофазні. 

Останні застосовуються значно рідше, переважно в побутових ланцюгах і розраховані для запуску генератора при виникненні подібної необхідності. 

По класу напруги виділяється два типи пристроїв: 

  • Для роботи в мережі до 1000 В. 
  • Для установки на високовольтних лініях. 

Також при підборі обладнання враховується ряд інших факторів — час спрацьовування, потужність комутованого пристрою, схема підключення АВР, відновлення підключення основного електроживлення.

Вгору