Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Вимикач

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сенсорні панелі міцно увійшли в наше життя, багато в чому полегшивши використання побутових приладів. Тому не дивно, що сучасні технології добралися і до управління освітленням. Сенсорний вимикач стає не тільки зручним пристосуванням в розумному будинку, але і стильним елементом дизайну інтер'єру. Замовити такі вимикачі та оцінити їх ергономічність пропонує відомий виробник електротехніки Livolo.

Принцип роботи сенсорного вимикача

Швидкий перехід від темряви до світла – ось основна функція будь-якого перемикача. Зробити цей процес ще більш простим покликані інноваційні рішення, одним з яких є сенсорний вимикач.

Тепер не потрібно тиснути на пластикові кнопки – досить легкого дотику до датчика, щоб запалити лампу і наповнити приміщення світлом. Лицьова панель являє собою ємнісний сенсорний екран, який фіксує електричний заряд, що проходить через тіло людини. Потім сигнал відправляється на встановлені каскадом транзистори та посилюється. Електричний імпульс призводить до миттєвого ураження електричним струмом або розмикання ланцюга. Є прилади та з функцією плавного зміни потужності – так звані димери, які дозволяють регулювати яскравість світла.

Виконані із загартованого скла вимикачі приємні на дотик і випускаються в різних кольорах, що ніяк не впливає на їх ціну. Так що підібрати потрібний колір під обстановку квартири або офісу не складе труднощів. Купити можна моделі як з характерним звуком включення / вимикання, так і зовсім безшумні.

Більше можливостей з інноваційними технологіями Livolo

Крім звичайних сенсорних вимикачів, Livolo випускає кілька інших видів пристроїв:

  • безконтактні – для спрацьовування до датчика навіть не потрібно торкатися – досить піднести до вимикача руку на відстань одного–двох сантиметрів;
  • радіокеровані – за допомогою пульта дозволяють включати і вимикати світло з відстані до 30 метрів. Також управління освітленням можливо в рамках системи «розумний дім» через смартфон за допомогою Wi–Fi;
  • ZigBee вимикачі – дистанційне керування здійснюється по протоколу ZigBee. Це відкриває додаткові можливості для регулювання світла через додаток в мобільному телефоні. Відповідно і вартість у таких приладів вище, ніж в інших моделей.

Сенсорні вимикачі не потребують будь–яких особливих технічних тонкощів для монтажу, так як застосовується класичне підключення в розрив фази. Вони підходять для всіх типів ламп потужністю до тисячі ват.

До інших переваг можна віднести:

  • сучасний лаконічний дизайн і великий вибір кольорів;
  • скло лицьовій панелі вологостійке, вогнетривке і стійке до механічних впливів, що забезпечує довговічність;
  • гарантують безпеку – електричні частини пристрою надійно сховані, а всередині не виникає іскор;
  • можливість розташувати на одній панелі до 10 сенсорів;
  • додаткові функції: димер, дистанційне керування.
Вгору