Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

E.Next

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна

Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна — українське представництво E.NEXT International Electrotechnical Group, мережа підприємств якого реалізує комплексні рішення в енергетиці. Компанія пропонує повний спектр електротехнічної світлотехнічної та кабельно-провідникової продукції.

E.NEXT-Україна поставляє продукцію під власними торговими марками: 

— автоматичні вимикачівимикачі диференційного струмупристрої захисного відключення
— силові автоматичні вимикачірубильникиконтактори і пускачі
— світильникилюмінесцентнірастровівологозахищеніпрожекторивуличні
— лампи енергозберігаючілампи світлодіоднілюмінесцентнігалогенні
— кабельно-провідникова продукція, кручена пара, арматура для СІП
— вироби для прокладки кабелю: короба ПВХ і аксесуари до нихгофрована і гладкостінна трубаметаллорукав, наконечники кабельнісистеми кабельних трас
— корпусу розподільних щитів (металеві і пластикові); 
— монтажні і розподільні коробки
— побутові вимикачі і розеткиподовжувачі
— інструмент для монтажників.

З метою максимального задоволення споживчого попиту, продукція пропонується у всіх цінових сегментах: STANDARD, PROFESSIONAL, INDUSTRIAL.

products


Логотип бренду 

У логотипі відображена філософія бренду E.NEXT: лідерство і відкритість, розвиток і актуальність рішень, ефективність і націленість на результат. Інтегровані в знак графічні елементи символізують надійність, безперервний розвиток і фокусування на цінностях бренду.

logo

  •  «E.» — Велика літера в словах Electrical (електротехнічний) і European (європейський) - символізує продовження торговою маркою E.NEXT більш, ніж столітні кращі традиції європейських виробників електротехніки. 
  •  «N» — починає слово Newest (новітній), що позначає все найновіше, наявне в електротехнічної продукції на сьогоднішній день. 
  •  «EX» — великі літери з слів Exclusive (ексклюзивний) і Extended (широкий), що характеризують особливу винятковість і технологічну різноманітність, реалізовану в адресному призначенні, пропонованої продукції всім категоріям фахівців. 
  •  «T» — передбачає всю повноту поняття Technologies (технології), символізуючи широке застосування найсучасніших технологій виробництва електротехніки. 

Надійність як стиль

Потужний електротехнічний виробничий комплекс з європейським інжинірингом, сучасними лабораторіями та чудовим сервісом. Мережа представництв в Болгарії, Польщі, Румунії, Молдові, Україні, Литві, Латвії, Естонії. Комплексні електромонтажні рішення, реалізовані на сотнях великих підприємств ... Все це і багато іншого — міжнародний електротехнічний холдинг E.NEXT-GROUP, партнерами якого в поставках на ринки України і світу кращого електротехнічного обладнання є високо оцінені професіоналами енергосфери компанії ASCO і EMERSON (США), LIFASA (Іспанія), SGC (Бельгія), CWS (Чехія), OLMEX, POWER, KARWASZ і TAREL (Польща), ARDIC і CETINKAYA PANO (Туреччина), KIWA (Словаччина), RAYCHEM RPG (Індія). Про те, наскільки сильний і об'ємистих пакет пропозицій від цих грандів ринку, дає уявлення величезний каталог E.NEXT.

Авторитет E.NEXT-GROUP неодноразово підтверджений участю в престижних виставках Європи. Сотні замовлень відомих організацій, виконаних з блиском, принесли колосальну користь всім тим, хто поклався на професіоналізм і талант майстрів E.NEXT-GROUP. І, безперечно, значною мірою заслугою своїх праць холдинг зобов'язаний компанії E.NEXT-Україна — своєму українському офісу.

Компанія ця, чуйна до всіх запитів споживача України, поставляє на її ринок електротехнічну продукцію з-за кордону і з провідних українських підприємств; в полі її активності не тільки наша країна, а й країни Східної Європи.

У числі постійних клієнтів E.NEXT-Україна — організації по експлуатації електромереж і обладнання, великі корпорації будівельного профілю, спеціалізовані та загальна споживчі торгові мережі. Вся продукція, що поставляється Компанією, відповідає міжнародним критеріям якості. Ім'я E.NEXT — вагоме ім'я, співпраця з цією компанією — гарантія бездоганної надійності ваших електромереж.

Товари, що виводяться E.NEXT на ринок, утворюють докладно представлений в каталозі E.NEXT найширший і безперервно поповнювальний асортиментний ряд, основними складовими якого є низьковольтне устаткування модульного і шафового напрямку, монтажні вироби, світлотехнічна продукція, вироби кабельно-провідникові і настановні, а також аксесуари для прокладки дротів та кабелів, що випускаються під власними і партнерськими брендовими іменами. Три групи цін, STANDARD, PROFESSIONAL і INDUSTRIAL, відповідають трьом великим класам продукції, ділячи на які своє товарне розмаїття E.NEXT забезпечує найвищу ефективність своїх продажів.

Реалізуючи свою продукцію під брендом E.NEXT, який завоював репутацію надійного і потужного партнера, E.NEXT-Україна сформувала у споживача яскравий позитивний образ організації, з якою хочеться працювати. Цьому, безумовно, сприяло те, що її найбільший серед монобрендових компаній асортимент (понад 6 000 товарних позицій каталогу E.NEXT) побудований на прямих поставках від кращих європейських виробників і захищений їх офіційними гарантіями. Асортимент Компанії знаходиться в невпинному оновленні: щороку до 30% його змінюється повністю з урахуванням глобальних і локальних трендів ринку.

Кожен клієнт може вибрати тут продукцію найкращої якості і найбільш доступну з позиції його фінансових можливостей; діючі за торговими прилавками консультанти допомагають клієнтам зорієнтуватися в товарному океані E.NEXT-Україна. Склад Компанії розташований поблизу центру Києва, його під'їзні шляхи та автоматизована видача товарів забезпечують можливість швидкого завантаження і вивозу замовлення. Автомобільний парк E.NEXT завжди знаходиться в готовності до доставки. Компанія пишається тим, що швидкість її обслуговування — одна з вищих в регіоні. Доставка вантажів тут ведеться в «гарячому» режимі по всій Україні, до того ж в межах Києва доставка навіть недорогих товарів безкоштовна.

Вступаючи в партнерські відносини, Компанія пропонує своїм клієнтам роботу на умовах повної і безумовної взаємної вигоди. Вона не тільки надає на реалізацію свій товар, але і безперервно підвищує торгову кваліфікацію Партнерів проведенням навчальних семінарів із залученням кращих професіоналів. Цінова політика E.NEXT незмінна і прозора, що гарантує Партнерам стабільність доходу від усіх операцій. Реалізація товарів Компанії проста і зручна завдяки наявності на її продукцію пакета сертифікатів і гарантії від 1 до 3 років.

На окреме слово заслуговує персонал E.NEXT. Кістяк її колективу утворений професійними електротехніками — людьми, які блискуче розбираються у властивостях реалізованих товарів і здатні сприяти в будь-якій важливій Вам покупці, включаючи формування масштабних багатопозиційних замовлень. Наші співробітники не тільки майстри своїх справ — це ще й закохані в свою роботу люди. Сьогодні вони готові виконати будь-яке Ваше замовлення, друзі.

Компанія E.NEXT-Україна працює для Вас!

Розгорнути
Вгору